wt.. gru 6th, 2022

Zaręczyny w egzotycznych krajach, u stóp wieży Eiffla, czy kosztownych restauracjach to częsty widok w social mediach. Idealne sylwetki zakochanych, doskonałe stylizacje, gigantyczny bukiet róż i ten bogato zdobiony, ociekający złotem i diamentami pierścionek zaręczynowy. Wszystko wydaje się być bajeczne, chociaż w rzeczywistości wcale takie nie jest. Wiele takich obrazków stanowią jedynie chwyt marketingowy, stosowany w celu zachęcenia konsumentów do zakupu coraz to droższych pierścionków. Przecież im pokaźniejsza biżuteria, tym prawdziwsza miłość. Nic bardziej mylnego. Pierścionek zaręczynowy nie musi kosztować kroci. Wszystko zależy od funduszy, którymi dysponujemy, ale także od własnych preferencji. Część pieniędzy można przecież odłożyć już na ślub, który pochłonie masę środków. Panująca moda na przepych wysysa z wielu ludzi zdrowy rozsądek. Musimy pamiętać, że zaręczyny to święto miłości dwojga ludzi. Zarówno ten ekstrawagancki pierścionek zaręczynowy, jak i skromny, tańszy model tak samo ucieszy szczero zakochaną kobietę. Cena nie odgrywa żadnej roli. 

Co wpływa na cenę pierścionka?

Czynnikiem decydującym o cenie pierścionka jest przede wszystkim kruszec. Jeśli chcemy podarować ukochanej cudowną biżuterię, która nie jest warta więcej niż połowa naszej pensji, warto rozważyć zakup srebra. Ten kruszec cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Jest bardzo często wybierany do wykonywania biżuterii codziennej. Jego całkiem dobra trwałość w połączeniu z odpowiednim przechowywaniem i regularnym czyszczeniem sprawi, że zachowa swój blask na długo. Ciekawą propozycją jest także złoto niskiej próby. Aby zaoszczędzić na pierścionku warto zwrócić uwagę na ceny kamieni szlachetnych. Małego rozmiaru diament wraz z cyrkoniami tworzy piękne zdobienie na każdą kieszeń. 

Kosztowny pierścionek zaręczynowy

Chociaż miłość jest bezcenna i nie wymaga wielkich podarunków, kosztowny pierścionek zaręczynowy nie jest niczym złym. Jeśli twoja ukochana marzy o konkretnym modelu, zawierającym drogie klejnoty, a ty możesz jej go zapewnić, zrób to! Wyrażanie uczuć to nie tylko słowa, ale także gesty. Uszczęśliwianie bliskich osób poprzez spełnianie ich marzeń to niesamowita możliwość, którą posiadają nieliczni. Zaręczyny udoskonalone poprzez pierścionek widniejący w fantazjach kobiety będą niezapomniane.