pt.. maj 27th, 2022

Dzisiejsi klienci mogą być zakłopotani przez szeroką gamę dostępnych pierścionków zaręczynowych. Czy powinieneś wybrać tradycyjny design? A może o współczesnym pierścionku z wyjątkowym kamieniem? Możliwości są różne – sprawdź najnowsze trendy!

Niedopowiedziany urok klasyki

Klasyczne pierścionki zaręczynowe są eleganckie, ponadczasowe i trwałe, wykonane z żółtego lub białego złota 585, uważanego za dobry stosunek jakości do ceny. Diamenty są najbardziej preferowanym kamieniem szlachetnym w klasycznych pierścionkach zaręczynowych, ze względu na doskonały blask, kształt i trwałość. Diamenty są najtwardszymi kamieniami w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może je zarysować. Klasyczne pierścionki zaręczynowe mają diament w koronie, dzięki czemu są widoczne na dłoni, pasują do obrączek i eksponują kamień.

Pierścionki zaręczynowe dzisiaj

Warto spojrzeć na nowoczesną biżuterię, jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym pierścionku. Projektanci wybierają nie tylko różowe czy nawet czarne złoto, ale także wyjątkowe kamienie szlachetne, które pod względem piękna rywalizują z diamentami. Nowoczesne pierścionki mają wspaniałe szafiry, tanzanity i szmaragdy, które można osadzać samodzielnie lub mieszać z małymi diamentami lub kamieniami półszlachetnymi. W przeciwieństwie do typowych pierścionków, ten wykorzystuje wycięcie markizy, owalu, poduszki i gruszki.