pt.. maj 27th, 2022

Dobór obrączek to istotny element przygotowań do ślubu, ponieważ stanowią one początek nowego rozdziału w życiu. Należy rozważyć zakup pierścionków. Chodzi o to, że pierścionki powinny być noszone codziennie przez wiele lat przez nowożeńców. Ponieważ będą narażone na działanie żywiołów i zużycia, powinny być wyrabiane ze złota o odpowiedniej czystości (optymalnie 585). Okazuje się, że istotnym czynnikiem jest również technika wytwarzania. Coraz modniejsze stają się obrączki bez kabłąków. Czy wiesz, do czego odnosi się ta nazwa? Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie warto grać. Sprawdź!

Czy wiesz, jak się nazywają?

Zwykły płaskownik jest zwijany w okrąg, a następnie zgrzewany, tworząc obrączkę ślubną. W procedurze lutowania końce są ze sobą zespawane. W ostatnich latach przejęły nowsze i wydajniejsze metody produkcji. Spoiny obwodowe nie występują w obrączkach bezszwowych. Od początku zawsze miały kształt jednego pierścienia. W przeciwieństwie do modeli lutowanych, rewolucyjne podejście do produkcji pozwala na wykonanie trwałego wyrobu jubilerskiego. Obrączki wykonane w ten sposób znane są ze swoich długowiecznych walorów. Wyjątkowe właściwości tych obrączek sprawiają, że nie będą się spłaszczać ani zniekształcać, co jest częstym problemem przy lutowanych obrączkach.
Bezproblemowa zmiana rozmiaru
Rozmiary naszych palców zmieniły się dramatycznie z biegiem czasu. Bezszwowe obrączki ślubne nie pękają, gdy są noszone przez osoby, które są pewni swojego wyboru, aby zachować ten sam rozmiar obrączki.

Estetyczny wygląd

Obrączki ślubne bez szwów dostępne są w różnych fasonach. Warianty płaskie, półokrągłe i fazowane są dostępne w różnych grubościach i szerokościach. Z dodatkiem kamieni szlachetnych i specjalnym napisem obrączka może być naprawdę wyjątkowa.