wt.. paź 4th, 2022

Planowanie ślubu i wesela jest szalenie trudnym zadaniem. Narzeczeństwo musi dopilnować wielu spraw, które w połączeniu dadzą fantastyczny efekt. Każdej parze zależy, aby ten szczególny dzień odbył się zgodnie z planem, bez zbędnych niespodzianek. Młodzi zasługują na to, by czuć się jak w bajce, zgodnie ze swoimi marzeniami. Nie sposób zaprzeczyć, iż najważniejszym wyborem, którego będą musieli dokonać są obrączki ślubne. Ogromna ilość modeli, w którą obfituje rynek, komplikuje tę decyzję. Świetną propozycją są obrączki z fazą. Charakterystyczne dla nich “ścięcie” krawędzi pierścionka nadaje im eleganckiego wyglądu. Fazowanie może być wykonane zarówno na klasycznym, żółtym złocie jak i na innych barwach. Ten uniwersalizm sprawia, iż obrączki z fazą są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują klasycznych modeli oraz tych, którzy wolą postawić na nowoczesność. 

Z czego powinny być wykonane obrączki ślubne?

Obrączka to szczególny element biżuterii, który zostanie z nami na lata. Właśnie dlatego powinna zostać wykonana z najlepszych kruszców o świetnej jakości. Najpopularniejsze jest złoto, którego ceny są dość przystępne. Jeśli zdecydujemy się na zakup niskiej próby złota, będziemy mogli cieszyć się niezwykłą trwałością w dość niskiej cenie. Im szlachetniejszy wyrób, tym większe koszta. Najczęściej wybierana jest próba 585, która łączy zarówno wytrzymałość wyrobu jak i wspomnianą szlachetność. Platyna jest nieco droższa, jednak jej zachwycający blask sprawia, iż warto rozważyć zakup tego metalu. Wyróżnia się fantastyczną odpornością na uszkodzenia i ponadczasową elegancją. Tytan to kolejny popularny kruszec. Utrzyma świetny wygląd w trudnych warunkach. Jedynym minusem tego metalu są komplikacje podczas korekcji rozmiaru.

Sposób na personalizację obrączki

Aby wasze obrączki zyskały wyjątkowy charakter, warto zastanowić się nad usługą grawerowania. Polega ona na wypalaniu w wewnętrznej stronie pierścionka dowolnego napisu. Może być to tytuł waszej piosenki, inicjały, czy ulubiony cytat. Grawerunek stanowi piękną pamiątkę na lata, dlatego często wykonuje się go w pierścionkach zaręczynowych