wt.. paź 4th, 2022

Przed oświadczynami zakochani mężczyźni zachodzą w głowę nad sposobami, które zaskoczą ich wybrankę. Każdy chciałby zrobić coś nietuzinkowego, aby ten dzień zapadł w jej pamięci już na zawsze. Podejmują różne kroki. Organizują wyjazdy, kolacje, a nawet skoki ze spadochronem. Większość z nich dokłada wszelkich starań, by okoliczności, w których uklęknął przed tą jedyną były oryginalne. A co jeśli to pierścionek byłby największą niespodzianką?

Pierścionki zaręczynowe z czarnego złota

Bezsprzecznie wybór pierścionka zaręczynowego wykonanego z czarnego złota to opcja dla odważnych. Ta barwa złota nie należy do popularnych. Najczęściej dłonie kobiet zdobi biżuteria żółta, różowa bądź biała. Nie oznacza to jednak, że czerń będzie złym wyborem, wręcz przeciwnie. Ozdoby wykonane ze wspomnianego materiału są niezwykle wyjątkowe. Ich nietuzinkowość oraz unikalność dodadzą tej szczególnej chwili niesamowitej magii. Cechuje je niesamowita elegancja, która choć pasuje jedynie nielicznym, przyciąga wzrok. Miłośnicy mroczniejszy klimatów z pewnością je pokochają. Dodatkowo czarne złoto jest hipoalergiczne, odporne na korozję i bakteriobójcze. Jeśli twoja wybranka uwielbia nieoczywiste rozwiązania, pierścionek zaręczynowy z czarnego złota z całą pewnością przypadnie jej do gustu. W połączeniu z kamieniem szlachetnym o tej samej barwie stworzy szalenie interesujące połączenie, którego piękno onieśmieli nawet największego ignoranta jubilerstwa. 

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy z czarnego złota?

Biżuteria z czarnego złota jest dość rzadko spotykana, dlatego zakupienie jej bywa problematyczne. Zanim podejmiemy ostateczna decyzję, powinniśmy poszukać jubilera, który posiada w swoim asortymencie szeroki wybór pierścionków zaręczynowych wykonanych z kruszca, na którym nam zależy. W przypadku czarnego złota świetnym wyborem będzie marka SAVICKI. Sklep oferuje niezwykle ciekawe propozycje, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.