pt.. maj 27th, 2022

Tradycyjnie mężczyźni rozważający propozycję małżeństwa wybieraliby tradycyjny pierścionek z białym diamentem oprawiony w żółte złoto. Ponieważ dzisiejsze sklepy jubilerskie oferują szerszy wybór, wybranie tylko jednego pierścionka stało się trudniejsze. W godnych zaufania sklepach jubilerskich możemy otrzymać pierścionki ozdobione drogocennymi kamieniami w przyciągających wzrok odcieniach i niepowtarzalnych kształtach. Jakie są najpopularniejsze modele? Sprawdzać!

Diament w czerni

Pierścionek z czarnym brylantem to intrygujący pomysł dla kobiety lubiącej awangardowy styl. Kiedy trzyma się go w dłoni, enigmatyczny kamień emanuje dyskretną elegancją, która zwiększa ogólny urok użytkownika. Podobnie jak ich bezbarwne odpowiedniki, czarne diamenty mają strukturę polikrystaliczną, w przeciwieństwie do ich krystalicznych odpowiedników. Wskazuje to, że pomimo ich skrupulatnego polerowania, nie mają w sobie żadnego blasku ani blasku.

Brylant i korporacja

Kiedy pierścionek z ogromnym brylantem otoczony mniejszymi kamieniami tworzącymi charakterystyczną obwódkę zwaną aureolą uderzy jej w palec, każdy miłośnik klejnotów będzie zachwycony. Pierścionki Halo są bardzo majestatyczne i szlachetne. Mimo zmieniających się mód ich znaczenie pozostaje niepodważalne.
Na dwóch paskach znajdują się kółka.
Wśród najnowszych trendów w biżuterii są pierścionki, które zamiast jednej dużej mają dwie malutkie obrączki. Pomiędzy „paskami” znajduje się klejnot.
Tanzanit
W ostatnich latach popularność zyskały pierścionki zaręczynowe z tanzanitem, w których znajduje się piękny niebieski kamień. Trichroizm jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech popularnych kamieni.. Biżuteria tanzanitowa jest droga ze względu na ograniczoną podaż tego klejnotu. Tanzanit wygląda oszałamiająco zarówno w żółtym i białym złocie, jak i różowym i białym.