pt.. maj 27th, 2022

Pierścionek zaręczynowy powinien mieć różnorodne cechy, w tym elegancję, ponadczasowe piękno, trwałość i łatwość noszenia. Biżuteria tego rodzaju musi odzwierciedlać osobisty styl jej oddanego użytkownika!

Wszystkie rodzaje materiałów, kształtów i rozmiarów!

Rozmiar, forma i treść to jedne z najczęściej wymienianych problemów, jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe. Należy pamiętać, że ten pierścionek będzie noszony na co dzień, dlatego najlepiej zdecydować się na złoto 585, co jest dobrą wartością. Lepsza jakość złota będzie zawierała mniej domieszek, dlatego też należy wziąć pod uwagę projekt pierścionka i sposób łączenia kamienia lub kamieni. Zdecydowanie najbardziej typowa metoda polega na „złapaniu” kamienia w cztery lub więcej łap, a następnie przywiązaniu. Wybór odpowiedniego kamienia sprawi, że twój strój nie zostanie złapany w jego odbiciu. Innym popularnym typem kamienic, który służy do grupowania mediów w ograniczonym kanale, jest armatura kanalizacyjna. Kamienie można oświetlać zarówno od góry, jak i od dołu, co ma swoje zalety. Jeśli jesteś fanem prostoty, możesz wybrać coś innego niż kamień wysadzany złotym kołnierzem.

Wybór kamienia pierścionek zaręczynowy może być trudną decyzją

Do niedawna w pierścionkach używano diamentów, trwałych i atrakcyjnych kamieni szlachetnych. Projektanci oferują dziś tę samą opcję, która polega na wyborze cennego kamienia, który jest ceniony przez odbiorcę. Do moich specjalności należą szafiry, szmaragdy, rubiny i tanzanity. Diamenty w kolorze czarnym przyciągają wzrok, są współczesne i całkowicie zgodne z aktualną modą.