pt.. maj 27th, 2022

Jeśli chodzi o kupowanie prezentów dla naszych bliskich, biżuteria z diamentami jest zawsze bezpiecznym zakładem. Szeroki asortyment pierścionków, kolczyków i zawieszek pozwala konsumentowi wybrać produkt najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Co musisz wiedzieć o diamentach i dlaczego są tak popularne?

Dlaczego diamenty są tak popularne?

Mówiąc najprościej, diamenty są ponadczasowe w swoim pięknie. Kamienie bezbarwne i wysokiej czystości świetnie prezentują się z żółtym lub białym złotem. Taki pierścionek można nosić do każdego stroju i nadal świetnie wyglądać. Diamenty mają najwyższą ocenę twardości Mohsa na świecie, co czyni je najtrwalszym materiałem na rynku. W rzeczywistości oznacza to, że diament może zostać zarysowany tylko przez diament. Marylin Monroe, niekwestionowana zwolenniczka diamentów, w swoim wspaniałym hicie powiedziała, że ​​są najlepszymi przyjaciółkami każdej dziewczyny.

Czy pierścionek zaręczynowy z brylantem to styl tradycyjny czy współczesny?

Jest tak wiele pierścionków z brylantami do wyboru, że prawie trudno jest dokonać szybkiego wyboru. Klasyczne pierścionki z brylantem na szczycie korony proponują projektanci. Te projekty doskonale prezentują się w połączeniu z tradycyjną obrączką, a także wyróżniają się na dłoni. Małe brylanty ustawione blisko siebie w linii można znaleźć również w tradycyjnych pierścionkach, które wiele pań nosi na co dzień przyjemniej niż większe pierścionki z brylantami (brak w nich wystających elementów). Poszukując nowoczesnego pierścionka z brylantem, oprócz niekonwencjonalnego szlifu (np. markiza, poduszka, gruszka) można wybrać czarny diament o wielkiej urodzie.